Укулеле сопрано

11.09.2018

Якісні, яскраві і доступні сопрано укулеле FZONE FZU-002 уже доступні у нашому магазині MAYAK-MUSIC.

Компанія FZONE сама розробляє і виробляє свою продукцію, а також є регулярним учасником найбільших музичних виставок в Європі, США та Азії. Якість продукції та конкурентна цінова політика дозволила товарам FZONE впевнено зайняти свою нішу як в нашому магазині, так на Українському ринку музичного обладнання.

З кожним роком гавайська гітара стає популярнішою. Причинами послужили як і її незвичайне звучання, так і компактність. Укулеле - невеликий інструмент, дуже схожий на звичайну гітару,  має чотири струни. Через історію походження укулеле часто називають гавайської гітарою, хоча на інструменті можна грати не тільки гавайську музику, а й джазову, сучасну і ліричну. Маленький розмір дозволяє брати цей інструмент з собою всюди: на плечах, в багажнику машини, в верхньому багажному відсіку літака. Інструмент ідеально підійде для дітей, так як навчитися грати на укулеле досить легко. Схеми акордів прості і зрозумілі, а затиснути струни легше, ніж на гітарі. 

Колірна гамма укулеле сопрано FZONE FZU-002 призведе в захват не тільки дітей, а й дорослих.

  • 4 струни
  • Корпус з липи (ламінована деревина)
  • Накладка грифа і струнотримач: липа
  • Нікельовані колки відкритого типу

​Характеристики: 

Верхня дека - Липа (Basswood)
Гриф Липа - (Basswood)
Бридж Липа - (Basswood)
Корпус Липа - (Basswood)
Механіка - Відкриті кілки з пластиковими ручками
Колір: Жовтий, рожевий, зелений, червоний, білий, синій
виробництво -  Китай

Ви можете придбати укулеле сопрано FZONE FZU-002 у нашому музичному магазині mayak-music. 

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичних інструментів більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.