DIGITECH Element XP

18.09.2018

DIGITECH Element XP процесор ефектів для електрогітари

Процесори серії Element є потужними інструментами, що пропонують повний набір необхідних ефектів і функцій, які допоможуть з кожним днем розкривати ваш творчий потенціал, розвивати техніку гри і знаходити нові способи використання різних гітарних ефектів. І все це завдяки невеликому і зручному у використанні пристрою.

Element XP має 37 різноманітних моделей педалей, 12 моделей підсилювача і 9 моделей кабінетів плюс тюнер і вихід для навушників, завдяки якому ви можете грати не турбуючи оточення. Крім того, процесор поставляється разом з блоком живлення і вам не потрібно витрачатися на батарейки. А з вбудованими 100 пресетами, ви можете створювати і зберігати до 100 своїх власних пресетів на ходу. Модель Element XP додатково оснащена педаллю експресії. Ця педаль використовується для управління такими ефектами як Wah або Whammy, або одного з параметрів будь-якого іншого ефекту для управління ним в реальному часі, змінюючи кут нахилу педалі ногою.

Також, для вашої зручності, ви можете вибирати різні встановлені комбінації ефектів і налаштувань тембру, які організовані в так звані банки - "банк ефектів" і "банк тембрів". Комбінуючи їх на ваш смак, можна вивчати особливості роботи різних типів ефектів між собою, навіть не змінюючи налаштувань їх параметрів.
З вбудованим в процесор ефектів тюнером ви в будь-який момент можете переконатися в правильності інтонування вашої гітари, а вбудована драм-машина і лінійний вхід дозволять вам займатися під барабанні ритми, метроном, або разом з улюбленою музикою.

 

Тип: підлоговий гітарний процесор ефектів з педаллю експресії.

  • 12 моделей підсилювачів.
  • 9 моделей кабінетів.
  • 37 ефектів.
  • 200 пресетів (100 заводських, 100 призначених для користувача).
  • хроматичний тюнер.
  • 45 барабанних патернів.

роз'єми:

  • стерео вихід 1/4 '.
  • стерео вихід для навушників 1/8 '.
  • стерео aux-вхід 1/8 '.

Металеві ножні перемикачі.
Блок живлення в комплекті. 

Ви можете придбати DIGITECH Element XP процесор ефектів для електрогітари  у нашому музичному магазині mayak-music. 

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичного обладнання більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.