Ibanez RG550-RF

10.10.2018

 

IBANEZ RG550-RF - це шести струнна, комфортна, швидка електрогітара лінійки RG, вироблена в Японії. Колір гітари - яскраво-червоний. Електрогітари лінійки RG є найбільш впізнаваними інструментами, за три десятиліття свого існування, ця лінійка поповнилася високопродуктивними, якісними і потужними інструментами, з впізнаваним, пробивним саундом. Електрогітара обладнана 5-складовим грифом з клена- горіх з накладкою з клена. Профіль грифа - Super Wizard HP 5pc. Дека гітари зроблена з липи. На деку встановлений бридж Edge tremolo bridge. Кількість ладів грифа - 24 (Jumbo), мензура - 25,5 "(648 мм).

На деку інструмента встановлено три звукознімача, специфікація: Н-S-Н. Моделі звукознімачів - V7 (H) neck pickup (Passive / Ceramic), S1 (S) middle pickup (Passive / Alnico) і V8 (H) bridge pickup (Passive / Alnico). Цей інструмент стане прекрасним придбанням для гітаристів, що грають рок і інструментальну музику. Всі інструменти цієї лінійки є прекрасне поєднання класичного стилю і впізнаваного рокового звучання.

Ви можете придбати  IBANEZ RG550-RF  електрогітару лінійки RG у нашому музичному магазині mayak-music. 

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичних інструментів більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.