Головна подія музичного року

17.10.2018

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація дистриб'юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів» є організатором щорічної спеціалізованої виставки «Український музичний ярмарок» - традиційної і найбільшої в Україні виставки професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів. 

Основною метою проведення виставки є сприяння розвитку культурно-мистецької галузі країни, пропонуються останні розробки кращих українських та закордонних виробників.
Проводиться низка спеціалізованих семінарів, майстер-класів (зокрема, народних майстрів), концертних виступів, пізнавально-розважальні заходів.

На цього річному Український музичному  ярмарку був представлений повний асортимент усієї продукції, необхідної для створення та просування музики. 41 учасник – від найбільших дистриб`юторів провідних брендів професійного звукового, світлового обладнання та музичних інструментів до вітчизняних виробників, експериментальних лабораторій і наукових інституцій –  впевнено продемонстрували розвиток національного музичного ринку.

 

Різноманіття музичних інструментів вражало, все -це можна було побачити на власні очі, перевірити їх звучання, зрозуміти, що підходить саме для Вас.

Проводились короткі тренінги, спеціалізовані лекції, майстер класи, вібувалися розіграш різноманітних музичних подарунків і т.д. 

Новинки музичного ярмарку Ви можете придбати у нашому музичному магазині mayak-music. 

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичних інструментів і обладнання більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.