AKAI MPK mini play

14.01.2019

AKAI MPK mini play заснований на одному з найпопулярніших контролерів AKAI MPK mini. На відміну від попередника, цей ультрапортативний контролер доповнений сто двадцяти восьми звуками і має десять комплектів ударних. Також обладнаний стерео виходом для підключення навушників або колонок, невеликим OLED дисплеєм, вбудованим динаміком і можливістю працювати без подключентя до ПК.

Пристрій є компактним контроллером, обладнаний 25 клавішами, 8 чутливими до сили натискання RGB падами, 4-х позиційним джойстиком, набором кнопок і ручок-регуляторів для налаштування додаткових параметрів.

Характеристики :
- міні-клавіатура з динаміком та можливістю використовуватися як міді-контроллер;
- вбудований звуковий модуль з більш ніж 128 інструментальними звукам та 10 наборами ударних;
- 25 міні-клавіш;
- OLED-дисплей;
- 8 драм-педів з підсвідкою (2 банки, 16 загалом);
- 4 ручки для редагування звуку й відправки міді (2 банки, всього 8);
- 4-позиційний джойстик для управління висотою і модуляцією;
- вбудований арпеджіатор;
- 1/8” вихід на навушники;
- можливе живлення від 3 батарей типу АА.

Очікується у січні 2019-го
Ви зможете придбати AKAI MPK mini play  у нашому музичному магазині mayak-music. 

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичних інструментів більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.