Кабель FENDER

06.03.2019

FENDER CALIFORNIA INSTRUMENT CABLE

Кабелі з серії California від компанії Fender є високопродуктивноїю продукцією найвищої якості . Вони мають ряд оновлень, розроблених для суворих сценічних умов, мають так само збалансований частотний діапазон, відмінну ізоляцію і низький рівень шуму,  виготовленні з безкисневої міді. Кабелі представлені в синьому, червоному, зеленому кольорі. Мають довжину 3 , 4.5 , 6 метра. Кабелі серії CALIFORNIA прекрасно підійдуть для електрогітар за рахунок джек моно розємів.

FENDER CUSTOM SHOP CABLE

Кабелі  FENDER  серії CUSTOM спроектували таким чином, щоб ви забули про скручування і перегини комутаційних елементів. До того ж завдяки твідовій оболонці у нього є так звана «фізична пам'ять», тому процес підключення стає ще простіше і легше.

Окремо варто відзначити виключно FENDER якість: з якою ви отримуєте кращий звуковий баланс, який може бути між вашим інструментом і рівнем продуктивності. Кабелі цієї серії мають прямі і кутові роз'єми Jack.

Кабелі Fender випускаються діаметром від 8 мм і довжиною від 0,15 м. Спеціальна оболонка зменшує шуми механічного характеру, запобігає утворенню петель і скручування. Вироби оснащені якісними роз'ємами, що складаються на 90% з міді. На вироби поширюється гарантія виробника. Компанія Fender, користуючись своїм досвідом і ресурсною базою, використовує найкращі матеріали, якісну збірку і перевірені часом технологічні рішення.

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності. Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.