J.Michael духові інструменти

01.05.2019

 

Власник бренду J.Michael компанія MAC Corporation, була заснована в 1984 році як експортер і японський дистрибютор, що спеціалізується на духових інструментах. Духові інструменти J.Michael зібрані за японською технологією з урахуванням досвіду провідних виробників духових музичних інструментів і музикантів, що визначає їх високу якість а також , що приємно здивує низьку вартість. 

 

Труби J.MICHAEL

 

Якісна механіка забезпечує легкість звуковидобування і точність інтонування, що вкрай важливо, при навчанні. Все настроювальні крони виготовлено з нейзильберу - сплаву, що відрізняється чудовою стійкістю до корозії, підвищеною міцністю і пружністю при деформації. Завдяки цьому Ваш інструмент не тільки чудово виглядає, але і буде служити вам довгі роки.

 

Саксофони J.Michael

 

 

По-справжньому японська якість виготовлення і стане чудовим вибором для музикантів. Надійні металеві опори у саксофонів для великого пальця (thumb rest) допомагають правильно розташувати кисть руки на корпусі інструменту, забезпечуючи зручний доступ до клавіш. Це не тільки полегшує процес гри, але також сприяє більш точним і швидкісним пасажам.

J.MICHAEL CL-440 Clarinet кларнет

 

Клапани CL-440 оснащені високоякісними голчастими пружинами, виготовленими з нержавіючої сталі. Це забезпечує плавний рівномірний хід кожної з клавіш. 

 

J.MICHAEL флейта

 

Ідеальним вибором є - флейти J.Michael вони відрізняються високою якістю виготовлення, які можна порівняти з значно більш дорогими інструментами.

Якщо вас зацікавили  духові інструменти J.Michael, то ви можете придбати їх у нашому інтернет-магазині mayak-music. Великий вибір духових музичних інструментів: флейти, саксофони, труби, кларнети, сурми, корнети, флюгельгорн, валторни, тромбони представлені також і у нашому фізичному магазині "Маяк" який знаходиться в м. Біла Церква (Київський регіон). Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.