Тенор укулеле

18.03.2019

Укуклеле була винайдена досить давно, проте, свою популярність вона почала набирати вже в наші дні. Цей інструмент є унікальним, оскільки він має оригінальне звучання, яке здатне внести різноманіття навіть в сучасні музичні жанри. Багато гітаристів воліють купувати укулеле замість класичної і електрогітари за її компактні розміри , прийнятну ціну і яскраве звучання.

Сьогодні у нас в магазині представлено безліч цікавих моделей які мають вражаючі характеристики одні з них - електроакустичні укулеле ALVAREZ.

ALVAREZ RU26TCE укулеле тенор

Alvarez Regent Series - це високоякісна лінійка укулеле початкового рівня. В цій серії є багато функцій і характеристик, які ви знайдете в моделях Alvarez професійного рівня.  Компоненти, такі як червоне дерево з якої виготовлені задня дека і обичайка, верхня дека з ялини сприяють тому щоб отримати насичений і впізнаваємий звук Alvarez.

  • Кількість струн: 4
  • Верхня дека: ялина
  • Задня дека і обичайка: червоне дерево
  • Розмір: тенор
  • Гриф: червоне дерево / палісандр
  • Колір: натуральний

ALVAREZ RU22TCE електроакустичне укулеле

Всі укулеле Alvarez сконструйовані так, щоб забезпечити оптимальну силу і передачу звуку між грифом і декою. Тому електроакустичне тенор укулеле RU22TCE забезпечує насичений і відкритий звук, має потужний тон.

Кількість струн: 4
Верхня дека: червоне дерево
Задняя дека і обечайка: червоне дерево
Розмір: тенор
Гриф: червоне дерево / палісандр
Колір: натуральний

Якщо вас зацікавила укулеле  ALVAREZ, то ви можете придбати їх у нашому інтернет-магазині mayak-music. Великий вибір гавайських гітар представлений також і у нашому фізичному магазині "Маяк" який знаходиться в м. Біла Церква (Київський регіон). Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.