Аналоговий синтезатор

27.05.2019

MOOG MUSIC - легендарний бренд широко відомий в усьому світі, з безліччю культових моделей і безліччю користувачів. Історія компанії MOOG бере початок з 1954 року і подібна до американських гірок. Moog отримала світове визнання і комерційний успіх, пізнала падіння, а сьогодні знову на підйомі, завдяки засновнику Роберту Мугу. 

Роберт Муг - легендарний конструктор, чарівник інженерної думки і прекрасний музикант, який поклав початок електронним синтезатора і відкрив нову сторінку в історії не тільки клавішних, але і музичних інструментів взагалі. З моменту свого заснування компанія MOOG  займалася продажем терменвоксів. Сьогодні асортимент продукції компанії Moog Music  багатий: модулі для синтезу та обробки звуку,  педалі ефектів, драм-машини, модулярні синтезатори і компактними повністю аналоговими синтезаторами, які дозволяють музикантам творити оригінальну і ні з чим незрівнянну музику.

MOOG THEREMINI теремін-вокс міні

MOOG THEREMINI - сучасна реінкарнація одного з найстаріших електронних музичних інструментів в історії - терменвокса. Сучасний Moog Theremini - це втілення ідеї управління електронним звуком у цілому інструменту. Оснащений потужним звуковим движком, заснованим на движку синтезатора Anymoog, Moog Theremini гарантує неперевершену гнучкість і простоту у використанні. 

 

MOOG THEREMINI теремін-вокс міні, 128 X 64 ЖК-дисплей, хроматичний тюнер, корекція висоти тону, 32 пресетf на основі хвильових таблиць, вбудований спікер, регульований пінг-понг дилей, 2 аудіо виходу 1/4 "мм, тоновий 1/4 "CV-вихід, міні-роз'єм USB.

Синтезатор MOOG VX351

MOOG VX351 - це CV-розширення, яке дозволить вивести з синтезаторів Moog Voyager все керуючу напругу, завдяки чому ви зможете використовувати синтезатор як контролер для інших інструментів.

 

CV-розширення для Minimoog Voyager, 19 CV-виходів (Частота, Велосіті, післядотиком, сенсорні панелі X, Y, A, колесо pitchbend і modulation, MOD1 / 2 сигнал зі входу MOD1 / 2 на Voyager, 2 LFO (triangle, square) , виходи mod wheel / mod buss, яка огинає фільтр.

Синтезатор аналоговий MOOG SUB PHATTY

Sub Phatty є першим аналоговим синтезатором з новітньої секцією мультидрайва; на низьких значеннях мультидрайв додає теплоти і насиченості, але варто вімкнути його гучніше, він створює потужний, кричущий ефект, справжннє гарчання, який крім усього іншого сильно реагує на рівень резонансу, форму звукового сигналу і рівень осциляторів. Експериментуйте з цієї новою схемою і відкрийте для себе новий, невивчений світ яскравих аналогових тонів.

Аналоговий моно синтезатор з цифровим керуванням, 25 напівзважених клавіш, коліщатко Pitch, коліщатко Mod, 2 незалежних хвильових осцилятора, 1 суб-осцилятор, генератор білого шуму, 16 пресетів, вхід для зовнішнього аудіосигналу, вихід на вн.

Новинка синтезатор MOOG Sirin

Sirin Analog Messenger Of Joy - це модуль аналогового синтезатора обмеженого виробництва, заснований на легендарному звуковому движку Moog Taurus Bass, створений в рамках святкування Moog House of Electronicus 2019 року в Лос-Анджелесі.

Sirin - це простий у використанні аналоговий інструмент, розроблений з класичним інтерфейсом «одна ручка для однієї функції» і безкоштовним програмним забезпеченням Editor / Librarian. Він призначений для простої інтеграції з будь-яким DAW або MIDI-контролер, щоб розкрити портативний світ потужного аналогового звуку в будь-якому місці, де б ви не знаходилися. Збережіть до 128 предустановок в самому модулі, автоматизуйте параметри, розблокуйте приховані функції і досліджуйте великі магічні області аналогового синтезу.

Ви зможете придбати продукцію MOOG MUSIC  у нашому музичному магазині mayak-music. 

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичного обладнання більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.