Цифровий синтезатор

18.06.2019

 

 

Стильний дизайн Sonogenic - своїм ретро стилем неодмінно буде у центрі  глядачів і слухачів, він гарантує, що саме ти станеш зіркою на сцені!

Yamaha SHS-500 - цифровий синтезатор (кейтар) для початківців музикантів. Інструмент оснащений 37 мініатюрними клавішами, що пропонують чотири варіанти чутливості до швидкості дотику. Клавітара має коліщата зміни тону і модуляції, а також онащена регулятором для управління ефектами. Останні можна спрямувати і на коліщатко модуляції. Тон-генератор працює за технологією AWM Stereo Sampling, пропонуючи 48-голосну поліфонію. Встановлено три композиції і 30 тембрів інструментів, починаючи від синтезаторів і доходячи до ударних. DSP-процесор забезпечує 9 типів ефектів. Також є чотири варіанти ефектів загальної корекції.

SHS-500 підтримує функцію JAM, за допомогою якої легко підігравати улюбленим композиціям, збереженим на смартфоні. Для цього достатньо підключити клавітару до додатка Chord Tracker (безкоштовно). Неважливо, які клавіші ти натискаєш - ноти автоматично підлаштуються під пісню, так що тобі не доведеться турбуватися про помилково натиснуті клавіши, техніку виконання і взнанні тональностей і акордів!. На корпусі є роз'єм MIDI для зовнішнього цифрового інструменту, наприклад, синтезатора, і управління цим інструментом через MIDI-інтерфейс. Підключити SHS-500 до смартфону або комп'ютера можна за допомогою Bluetooth MIDI або USB, що дозволить передавати звукові дані і MIDI-дані в обидві сторони. 

Характеристики:

Клавіатура - 37 динамічних міні клавіш
Тон-генератор - AWM Stereo Sampling
Поліфонія - 48 нот
Тембри - 30 вбудованих тембрів
Дисплей - LCD дисплей з підсвічуванням
Композиції - 3 вбудованих композиції
Ефекти - 9 типів ефектів (призначаються), 4 Майстер еквалайзера
Транспонування - Є. -12 до 0, 0 до +12 півтонів
Аналогові виходи - Лінійний вихід (1/4 "джек, моно), вихід для навушників (3,5 мм миниджек, стерео)
MIDI MIDI (mini-DIN) роз'єм
USB TO HOST ТАК - (Передача MIDI / Аудіо: 44.1 кГц, 16-біт, стерео)
Аналогові входи - AUX IN (стерео миниджек)
Акустика - Вбудований динамік (0,7Вт, 3,6см)
Контролери - Колеса Pitch і Modulation, Кнопки: Transpose, Octave, RWD (назад), Play / Pause, FF (вперед), Sustain. Ручки: Effect Control, Select, Effect selector (вибір ефекту).
Розміри - 821 х 65 х 121 мм
Вага -1,5 кг (без батарей)
Додатково - Функція JAM Function (5 режимів), вбудований USB аудіоінтерфейс.
Гарантія 12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування
Комплектація Sonogenic SHS-500 - блок живлення, MIDI кабель, ремінь, інструкція
Живлення - Блок живлення (Yamaha PA-130 або еквівалент), 6 батарей типу АА (не входять в коплект). 

Ви зможете придбати YAMAHA SHS-500 Sonogenic  у нашому музичному магазині mayak-music. 

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичного обладнання більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.