Тамбурини

11.07.2019

Тамбурин музичний інструмент сімейства ударних. Найближчий родич бубон, а ще його називають маленьким барабаном. Робоча поверхня тамбурина – це обід і закріплені безпосередньо на ньому з металеві тарілочки.  Диски при невеликому струшуванні починають дзвеніти в залежності від того, як наноситься удар і з якою силою. Сучасні тамбурини мають різні розміри та форми. Найчастіше вони круглі, але можуть бути й в формі зірки, трикутника, півкола. В наші дні виконавці не обходять стороною цей компактний музичний інструмент, в будь-яких стилях музики. Багато солістів на своїх концертах використовували тамбурин.

У нашому музичному магазині Мayak-music ви знайдете величезний вибір тамбуринів на будь-який смак, розмір, колір, формою, з різних матеріалів.

Незвичні форми і яскраве забарвлення мають тамбурини бренду MAXTONE.

MAXTONE MXC5D тамбурини в формі зірки

MAXTONE 818 подвійний, напівкруглої форми тамбурин.

 

MAXTONE #717  тамбурин

Тамбурин у формі голуба Alice ATB010  

GEWA Jingle Wreath Half Moon тамбурин

Latin Percussion CP Wood - тамбурин, корпус якого виготовляється з цільного дерева.

Всі ці моделі тамбуринів є у нашому музичному магазині Мayak-music більше продукцїї від відомих виробників: Alice, DB Percussion, EurofonGewa, Gon Bops, Hayman, LP (Latin percussion), Maxtone, Maya, Paxphil, Remo, Rohema, Stagg, Tama, Toca дивіться тут.

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичних інструментів більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.