Leonardo

21.11.2019

Leonardo європейська компанія заснована в 1979 році. Продукція відмінно себе зарекомендувала, як серед початківців, так і музикантів професіоналів.

LEONARDO LV-1034 3/4  не дорогий але якісний скрипковий набір, має всі потрібні базові елементи, що дозволяє відразу почати навчання.

Скрипка Leonardo LV-1034 розміром 3/4 має нітролаковое покриття, ламінована. Її фурнітура виготовлена з деревини твердих порід (blackened hardwood fittings). LV-1034 оснащена зручним підборідником і струнотримачем FineTuner з можливістю швидко і точно налаштовувати кожну струну. Комплектується скрипка смичком, каніфоллю, а також зручним футляром з заплічними ременями і зовнішнім відділенням для аксесуарів.

LEONARDO LV-1044 4/4  якісний скрипковий набір буде вдалим вибором для музиканта початківця, з дуже привабливим цінником.

Вся фурнітура виготовлена з деревини твердих порід (blackened hardwood fittings). Скрипка має нітролаковое покриття і ламінована, за рахунок чого краще захищена від фізичних ушкоджень і впливу погодних умов. LV-1034 оснащена зручним підборідником і струнотримачем FineTuner з можливістю швидкого і точного підстроювання на кожній струні. Комплектується скрипка смичком, каніфоллю, а також зручний футляром з заплічними ременями і зовнішнім відділенням для аксесуарів.

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичних інструментів більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.