Духові інструменти.

12.12.2019

 

Компанія MAXTONE (Тайвань) виробляє широкий спектр духових музичних інструментів. Великим плюсом Maxtone є оптимальне співвідношення  ціни і якості інструментів. Асортимент духових інструментів Maxtone дуже великий : саксофони, труби, кларнети, гобої, горни, корнети, флюгельгорни, валторни
ефоніуми.

MAXTONE THC53S 4LD валторна

Валторна Сі-бемоль, 4 клапана, знімний розтруб, діаметр розтруба 315 мм, мундштук 12,8мм, золотий лак.

Валторна є членом сім'ї мідних духових інструментів. Вона складається з мундштука і дуже довгою, вузької і переважно спіральної трубки конічного перетину, яка закінчується широким розтрубом. Механізм валторни складається з 3-5 вентилів, які змінюють довжину інструменту і висоту звуку.

Вибір в лінійці саксофонів Maxtone досить великий і в змозі задовільнити, як музикантів, які тільки розпочинають, так і професіоналів. Існує чотири стандартних типів саксофонів: сопрано,  альт, тенор, баритоні всі вони представленні у Maxtone.  Зручним є те , що всі духові інструменти комплектуються кейсами.

Детальніше ознайомитись з асортиментом тут.

Труби Maxtone - прекрасний вибір для музиканта початківця.

Тромбони

 

Eфоніуми Maxtone - 

мають дуже потужний і соковитий голос, багатий обертонами. Еуфоніуми знаходить застосування не тільки в духових оркестрах, а й в симфонічній музиці, деякі виконавці грають на еуфоніумах джазову музику.

У нашому музичному магазині MAYAK-MUSIC Ви знайдете величезний вибір духових музичних інструментів Maxtone.

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичних інструментів більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.