Fender SQUIER

08.01.2020

Fender відомий американський виробник гітар. Компанія є одним із лідерів на ринку музичних інструментів. Професійні музиканти високо цінують виняткові характеристики та перевірену часом якість Fender.

SQUIER by FENDER AFFINITY JAZZ BASS LRL BLACK

Бас-гітара SQUIER by FENDER AFFINITY JAZZ BASS LRL BLACK є представником лінійки AFFINITY JAZZ BASS. Ці бас-гітари мають якісну електроніку і фурнітуру, унікальну обробку всіх компонентів, яка виконується майстрами високої кваліфікації. 

 

Комплект з двох звукознімачів Single-Coil Jazz Bass здатний видавати гарне звучання бас-гітари, як на чистому каналі, так і на підвантаженому каналі басового підсилювача. Гриф бас-гітари дуже зручний для гри простих і складних басових партій включаючи швидкі пасажі. Також цей інструмент має стабільний лад при тривалій та інтенсивній грі завдяки якісним кілкам від Fender. Гриф з клена з накладкою з лаурелі. Дека бас-гітари виготовлена з вільхи.

SQUIER by FENDER CLASSIC VIBE 70S JAZZ BASS MN NAT

FENDER SQUIER SQ CV 70s JAZZ BASS V MN NAT - це бас-гітара перевидання легендарної моделі 70s JAZZ BASS. Гітара відноситься до лінійки Classic Vibe series. Інструмент має не тільки шикарний стиль, але і прекрасне класичне звучання. Бас повністю оптимізований до сучасних музичнх вимог, при цьому зберігаючи родзинку класичного саунду.

Дека гітари зроблена з клена. Гриф з клена з накладкою з клена. Кількість ладів - 20. Ширина верхнього поріжка 47,6 мм. Мензура бас-гітари 34 ". На деку гітари встановлено два звукознімача, специфікація SS, моделі - Fender® Designed Alnico Single-Coil. Бридж фіксований.

SQUIER by FENDER CLASSIC VIBE '70s JAZZ BASS V MN NATURAL

CLASSIC VIBE '70s JAZZ BASS V MN NATURAL - це п'яти струнна бас-гітара. Яка має не тільки шикарний стиль, але і прекрасне класичне звучання. Дека гітари зроблена з клена. Гриф з клена з накладкою з клена. Кількість ладів - 20. Ширина верхнього поріжка 47,6 мм. Мензура бас-гітари 34 ". На деку гітари встановлено два звукознімача, специфікація SS, моделі - Fender® Designed Alnico Single-Coil. Бридж фіксований.

Всі ці бас гітари а також багато інших інструментів відомих брендів ви можете придбати у нашому музичному магазині або замовити на сайті mayak-music.

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичних инструментів більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.