SHURE MV88+ Video Kit

06.02.2020

Відекомплект від SHURE MV88 + Video Kit це прекрасне рішення для мобільного запису будь якого контентубудь то жива музикапрямі ефіри в соціальних мережахінтерв'ю, кінозйомкааудіо для відео або запис інструментальної музики та вокалу.

Що ж входить в комплект : мінітріпод Manfrotto PIXI, затиск для телефону з кріпленням для мікрофона, кабелі USB-C і Lightning.
MOTIV MV88 +- це цифровий конденсаторний стереомікрофон преміум класуДіапазон регулювання мікрофона становить 90 градусівзабезпечуючи гнучке позиціонування.
 

Безкоштовні програми для запису аудіо і відео ShurePlus MOTIV дозволяють змінювати налаштування запису, а також зберігати і ділитися вашими творіннями в різних форматах. Додатки мають різні функції моніторингу та управління звуком в реальному часі, включаючи вбудовані DSP-пресети (мова, вокал, голосно, плоско, акустика, ), посилення мікрофона, ширину стерео і високоякісний запис у форматі 24 біта / 48 кГц.

Відеообладнання для запису можна підключити до будь-якого пристрою Apple через роз'єм Lightning або до інших пристроїв через роз'єм USB-C.

 

Характеристики:

  • АЧХ: 20 Hz - 20 kHz
  • Діаграма спрямованості: Двохнаправлений, Кардіоїда
  • Звуковий тиск: 120 dB
  • Роз'єм: LTG, USB
  • Тип перетворювача: Конденсаторний

​Відекомлект MV88 + - це ваш професійний, але в той же час мобільний інструмент для запису. Який ви можете придбати у нашому інтернет магазині Mayak-music. Також у нас ви знайдете багато іншої продукції від Shure.

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичного обладнання більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.