Audio-Technica

05.03.2020

Audio-Technica є однією з провідних японських компаній у сфері виробництва високоякісного звукового обладнання. Завдяки цьому продукція компанії не одноразово була удостоєна престижних нагород. На початку виробництва Audio-Technica була відома як виробник звукознімачів для фонографів, сьогодні ж компанія створює навушники, мікрофони, вінілові програвачі та інші пристрої для домашнього та професійного використання.
Студійні, вокальні мікрофони з запатентованою технологією SpectraPulse. І найголовніше, чим безумовно славиться компанія Audio-Technica, це величезна безліч навушників: преміум-класу, класичні портативні моделі, гарнітури, а також спеціальні навушники - діджейські, жіночі, студійні та інші.

Продукція Audio-Technica постійно вдосконалюється з метою забезпечення її максимальної якості. 

Нове надходження продукції!

Наушники Audio-Technica : Модель Audio-Technica ATH-M20x, ATH-M30x, ATH-M40x, ATH-M50x лінійка професійних навушників.

Їх сучасна конструкція і високоякісні матеріали гарантують комфорт при використанні, ефективну шумоізоляцію і чисте звучання професійного рівня.

Хіт продажу  навушники AUDIO-TECHNICA ATH-AVC200 - це накладні високоякісні навушники в міцному пластиковому корпусі. Модель забезпечує висококласне звучання і ідеально підходить не тільки для домашнього прослуховування аудіо та відеосистем але і для прогулянок на вулиці. Полегшена конструкція і подвійне наголов'я дозволяють насолоджуватися музикою протягом тривалого часу.

Мікрофони

Хіт продажу мікрофон AUDIO-TECHNICA ATR3350IS ідеально підійде для відеозйомки де бажана мінімальна помітність і невеликі розміри, має всеспрямований профіль для повного 360-градусного охоплення. Завдяки цьому його можна прикріпити де завгодно не піклуючись про правильний напрямок. Є фаворитом у інструкторів аеробіки, танців і спорту.

Audio-technica  має в своєму арсеналі широку лінійку якісних вокальних мікрофонів. Їх міцна конструкція спроектована таким чином, щоб витримувати суворі умови гастролей, а сфера застосування дуже різноманітна.

Велечезний вибір інструментальних мікрофонів має в своєму списку Audio-Technica: мікрофони для гітар, для смичкових, мікрофон для використання з гітарними кабінетами, малим барабаном, бас-бочкою і іншими перкусійними інструментами, для духових інструментів, інструментальний мікрофон для бездротових систем.

Студійні мікрофони Audio-Technica

Хіт продажу  мікрофон студійний AUDIO-TECHNICA AT2020. Мікрофон пропонує широкий динамічний діапазон і без зусиль справляється з високими рівнями звукового тиску. AT2020: новий стандарт для студійних конденсаторних мікрофонів, пропонованих за прийнятною ціною.
Кардіоїдна полярна діаграма спрямованості скорочує захоплення звуків з боків і ззаду, покращуючи ізоляцію необхідного джерела звуку.

AUDIO-TECHNICA ATM710 конденсаторний мікрофон призначений для виключно чіткої деталізації і передачі вокалу. Кардіоїдна полярність мікрофона зменшує сприйняття звуку з боків і ззаду, покращуючи ізоляцію потрібного джерела звуку.

Ви зможете придбати продукцію Audio-Technica у нашому музичному магазині mayak-music. 

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичного обладнання більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.