Fender Fullerton Ukulele

12.08.2020

Нова серія укулеле Fender Fullerton Ukulele Series об'єднує один з найпопулярніших в світі інструментів з формами електрогітар Fender. Вся серія виглядає свіжо і незвично. Корпус укулеле виготовляється з ламінованої ялини, гриф - з клена, накладка - з ламінованої деревини волоського горіха. Серед особливостей гітари - бридж «No-Tie» (не доведеться в'язати вузли на кінцях струн, щоб закріпити їх) і вбудований пьезозвукознімач (з тюнером).

 

FENDER FULLERTON STRAT UKULELE SUNBURST

Компактна версія легендарного Fender Stratocaster. Виробники ретельно приділили увагу деталям - укулеле отримала навіть невеликий пікгард. Модель випускається в кольорі Sunburst. FENDER FULLERTON STRAT UKULELE SUNBURST - це відмінний вибір для гравців на укулеле, які хочуть привнести дух рок-н-ролу в кожен виступ.

 

FENDER FULLERTON TELECASTER UKULELE BTB 

Fender Fullerton Telecaster об'єднує традиційну конструкцію укулеле і естетику Fender Telecaster. Він відходить від традиційної конструкції і естетики укулеле, залишаючись вірним історії Fender. Пікгард для Telecaster, фірмовий колір і голова грифа 4-в-ряд можуть означати лише квінтесенцію Fender.

Мініатюрні гітари підійдуть як початківцям, так і вже досвідченим укулелістам. А перевірена якість Fender ніколи не підведе!