Kurzweil

18.11.2020

 

Компанія Kurzweil заснована в 1982 році, і займається розробкою і виробництвом цифрових клавішних інструментів як для професійного, так і для домашнього користування. Багаторічні традиції якості в поєднанні з новітніми технологіями і постійним збільшенням функціональності інструментів роблять бренд Kurzweil впевненим лідером на ринку цифрових інструментів.

KURZWEIL KA-90 цифрове піаніно

Kurzweil KA-90 - цифрове піаніно, що поєднує в собі відмінну якість звучання, широкі можливості і доступну ціну. Повнооктавна, чутлива до сили натискання клавіатура на 88 клавіш з молоточковою механікою рояльного типу відмінно підійде для початківців музикантів. Комплектується: адаптер живлення, педаль сустейна. Колір: матовий чорний і білий.

Інструменти Kurzweil серії M - це популярна лінійка якісних корпусних цифрових піаніно в середньому ціновому діапазоні.

Kurzweil M90 WH цифрове піаніно

Цифрове піаніно Kurzweil M90 WH 88 клавіш з повнозваженою молоточковою механікою і чутливістю до сили натискання. Має: 64-голосну поліфонію, 16 пресетів, 16 демо композицій, функція накладання звуків і поділу клавіатури, транспонування, ефекти: Reverb і Chorus, метроном, рекордер 2 треки.

KURZWEIL M110 WH цифрове піаніно

Kurzweil M-110 - корпусне цифрове піаніно початкового рівня. M110 має "важку" 88 клавішну фортепіанну механіку з яскравим потужним звучанням. Важливим доповненням є наявність 88 якісних тембрів і 7 рівнів чутливості клавіатури.

KURZWEIL M210 WH цифрове піаніно

Kurzwei М210 - класична модель електропіаніно з резонансним, натуральним звуком фортепіано, яке вважається одним з кращих. 88 зважених клавіш з молоточковою механікою дають реалістичні відчуття гри на роялі. М210 - кращий вибір для новачків і професіоналів, оскільки крім достовірної передачі звуку акустичного фортепіано, воно містить звуки органу, гітари та оркестрових інструментів. Крім того, щоб урізноманітнити Вашу гру в М210 передбачений Aux вхід, завдяки якому Ви можете підключити МР3 плеєр або телефон і з задоволенням займатися. Також є USB порт для підключення до комп'ютера, два виходи для навушників, 50 демо пісень, 12 ритмів, безліч ефектів, можливість поділу клавіатури і багато іншого.

Ви зможете придбати продукцію Kurzweil  у нашому музичному магазині mayak-music. 

MAYAK-MUSIC - не віртуальний інтернет-магазин. У нас є торговий зал в м Біла Церква (Київський регіон), в якому до ваших послуг широкий асортимент товару в наявності, де його можна не тільки подивитися, але і послухати і протестувати, що в разі музичних інструментів більш ніж важливо.

Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, що гарантує офіційність пропонованого в Україні товару, якість продукції і гарантійну підтримку.